Nabídka služeb.

Čím začít?


Skupinové lekce
do počtu maximálně 10lidí tu jsou právě pro ty, kteří neřeší žádný problém omezující sportovní činnost, chtějí se smysluplně hýbat POD DOZOREM TRENÉRA a chtějí se zkrátka udržovat FIT! Pro úplného začátečníka je vhodná hodina Funkční trénink, pokud však cvičíš, jen neznáš mé lekce můžeš začít i BODY&FIT!  Protože pokud už jsi ulovila své místo, bude pozornost věnovaná hlavně nováčkovi! Lekce BODY&FIT jsou více v aerobní zóně s cílem ti navýšit denní výdej a zpěvnit figuru. STRONG&FIT jsou spíše pro ctižádostivější, co se v tréninku chtějí více posouvat, více se naučit, opět také s cílem být fit a získat pevné křivky!

Avšak opakuji stále dokola, že určitá redukce či přibírání je vždy ovlivněna celodenním PŘÍJMEM/VÝDEJEM, takže pokud je tvé stravování naprd ať už jíš hodně či málo či blbosti, a jediná pohybová aktivita je tvůj trénink, nečekej zázraky, podpoříš tím možná svou psychiku což je supr krok se posunout dál, získáš lepší fyzičku a mobilitu, ale zkrátka tvoje periférie nebude mít takový progres jak bys čekala, musíš přemýšlet a DÁT TOMU CÍLI VÍC! Tato témata probíráme na všech FITZOOM AKCÍCH!

A co soukromě?
Individuální lekce jsou aktuálně dlouhodobě plné, pokud ale chceš být mezi prvními kdo se dozví o volném termínu napiš mi e-mail andrea.fitzoom@gmail.com.