Nabídka služeb.

Čím začít?


Skupinové lekce
do počtu maximálně 10lidí tu jsou právě pro ty, kteří neřeší žádný velký problém omezující sportovní činnost, chtějí se smysluplně hýbat POD DOZOREM TRENÉRA a chtějí se zkrátka udržovat FIT v komunitě skvělých lidí! Pro úplného začátečníka je vhodná hodina  STRONG&FIT, pokud však cvičíš, jen neznáš mé lekce můžeš začít i BODY&FIT!  Protože pokud už jsi ulovila své místo, bude pozornost věnovaná hlavně nováčkovi.Lekce BODY&FIT jsou více v aerobní zóně s cílem ti navýšit denní výdej a zpevnit figuru.

Pokud hledáš cardio, posilování a dynamiku, pak je tu pro tebe lekce plná dynamických prvků boxu a pilatesu – CARDIO&PILATES.

Lekce CORE&FIT vychází z Pilatesu. Na hodině se věnujeme mobilitě, protažení, posílení hlubokého stabilizačního systému vše v pomalém, pohodovém tempu. Cílem je zrelaxovat, uvolnit a zároveň posílit naše tělo a mysl 🙂

STRONG&FIT jsou více pro ctižádostivější, co se v tréninku chtějí více posouvat, více se naučit, opět také s cílem být fit a získat pevné křivky!

Avšak opakuji stále dokola, že určitá redukce či přibírání je vždy ovlivněna celodenním PŘÍJMEM/VÝDEJEM, takže pokud je tvé stravování naprd ať už jíš hodně či málo či blbosti, a jediná pohybová aktivita je tvůj trénink, nečekej zázraky, podpoříš tím možná svou psychiku což je supr krok se posunout dál, získáš lepší fyzičku a mobilitu, ale zkrátka tvoje periférie nebude mít takový progres jak bys čekal/a. Musíš přemýšlet a DÁT TOMU CÍLI VÍC! Tato témata probíráme na všech FITZOOM AKCÍCH!

A co soukromě?
Individuální lekce jsou aktuálně dlouhodobě plné, případná volná místa vypíšu na sociální sítě instagramu či facebooku.