FitZoom.

S brandem FITZOOM rozjíždím společenské aktivity, ve kterých můžete využít mých služeb s trošku jiným nádechem než během roku.

První velice úspěšný ročník FITZOOM CAMP 2018, se konal v Trpnouzích u Nových Hradů, kde jsme měli k dispozici velkou privátní chatu se zahradou, bazénem a saunou. Harmonogram byl rozumně rozepsán do několika aktivit denně.  Od zábavných a naučných aktivit přes aerobní tréninky a posilovací lekce, které se mohly konat venku na čerstvém vzduchu. Vše bylo zpestřené kvalitním vydatným jídelníčkem, skvělými lidmi a dokonalým počasím.

Další aktivitou je FITZOOM DAY, celodenní akce plná pohybu a poučení, zábavy a dobrého jídla. FITZOOM DAY se koná v tělocvičně a bazénu školy ve Velkých Hamrech, sleduj na facebooku, kdy nás čeká další!

Novinkou je FITZOOM RECHARGE, prostě si v sobotu přijdem dobít baterky na tříhodinovku v gymu.

Zájemci pište na andrea.fitzoom@gmail.com

FITZOOM jako cesta ke zviditelnění Vaší značky.
Nabízím zajímavou spolupráci sportovním značkám, obchodům a e-shopům, masérům, kosmetičkám a dalším firmám. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

Na FITZOOM Campu 2018 jsem spolupracovala s masérem a podpořila jabloneckou prodejnu sportovní výživy a oblečení. Pravidelně využívám spolupráce s fyzioterapeutem Mgr. Danielem Obytem, který se stará o mé klienty.